Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

З 1 червня простіше буде приєднатися до електромереж

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: електроенергія

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з 1 червня спрощує порядок приєднання до електромереж.

  8227_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)


  Про це повідомляється на сайті регулятора.

  Що змінюється. Запроваджуються публічні договори про приєднання, що унеможливить нав’язування операторами систем розподілу додаткових умов замовникам при укладанні договору про приєднання, зокрема збільшення строку надання послуги, зміну умов договору, зміну порядку сплати вартості послуги з приєднання тощо.

  Кожен оператор зобов’язаний оприлюднити, в тому числі на власному вебсайті, редакцію договору як про стандартне, так і про нестандартне приєднання.

  Коли договір вважатиметься укладеним:

  із 1 червня договір про приєднання вважається укладеним з дати подання замовником належним чином оформленої заяви про приєднання. При цьому технічні умови набувають чинності після оплати замовником вартості послуги з приєднання;
  якщо замовник не оплатив послугу зі стандартного приєднання протягом 20 днів з дня отримання технічних умов і розрахунку вартості плати за приєднання, такий договір вважається розірваним.
  Ознайомитися з технічними умовами та іншими документами замовник може через особистий кабінет на ОСР та Регулятора (за запитом) у режимі перегляду. Для цього оператор зобов’язаний під час під час видачі клієнту технічних умов повідомляти логін і пароль від особистого кабінету.

  Зміни торкнулися і процедур погодження. Відтепер погоджувати з виконавцем послуг (ОСР) слід лише проєктну документацію на будівництво (реконструкцію, технічне переоснащення) лише для об’єктів напругою в точці приєднання вище 27,5 кВ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми