Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Компанію WOG стала банкрутом

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: WOG

  Господарський суд Волинської області визнав компанію «ВОГ Рітейл» банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру.

  6799_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  До компанії виставили ряд вимог її кредитори, які визнав суд. Загальна сума боргів компанії перед ними склала майже 2,4 млрд грн. Також до компанії накопичилися борги перед податковими органами — їм «ВОГ Рітейл» заборгувала майже 210 млн грн.

  Справа про банкрутство компанії було відкрито ще 28 січня 2021 року, коли суд визнав вимоги ініціюючого кредитора до компанії на загальну суму майже 169 млн грн.

  Засновниками «ВОГ Рітейл» в держреєстрі вказані компанії «Вест Ойл Груп Холдинг» (Нідерланди) і компанія «Дукат», а кінцевими бенефіціарами — Степан Івахів, Сергій Лагур і Роман і Софія Єремєєви, які володіють групою «Континіум» (серед її активів — мережу АЗС WOG). Цікаво, що засновником одного з кредиторів «ВОГ Рітейл» — компанії «Вест Петрол Маркет» — є компанія «ВОГ Кард», бенефіціари якої — це ті ж особи, Степан Івахів, Сергій Лагур, Роман і Софія Єремєєви.

  Що стосується вимог до «Вогу» з боку «Фінансової компанії Фінанс Юніон С» на 1,1 млрд грн, то спочатку кредитором виступав Укрсоцбанк. У 2019 права кредитної вимоги перекупив Альфа-Банк. Надалі він переуступив його для «Фінансової компанії «Фінмарк», яка своєю чергою переуступила його вже «Фінансової компанії Фінанс Юніон С». Також ця компанія в 2020 році викупила кредитні вимоги Сбербанку Росії до «ВОГ Рітейл» у компанії «Фастлайн Капітал».

  Засновником «Фінансової компанії Фінанс Юніон С» зазначено підприємство «Дукат Лайн Інвест», кінцевим бенефіціаром якої значиться Андрій Івченко.

  Ще у квітні 2019 року госпсуд Волинської області за позовом Альфа-Банку постановив стягнути з компаній «Вест Ойл Груп», «ВОГ Трейдинг», «ВОГ Рітейл» $ 7,8 млн і 76,8 млн грн заборгованості по кредиту. Заява про забезпечення позову Альфа-Банк аргументував «значною заборгованістю» відповідачів перед банками, а також тим, що вони «знаходяться у важкому фінансовому стані».

  У червні 2019 Північно-західний апеляційний госпсуд зняв арешт з рухомого і нерухомого майна «Вест Ойл Груп» (WOG), яке було заарештовано за позовом Альфа-Банку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми