Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Уряд підвищив граничну ціну на бензин і дизпаливо

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: АЗС

  Міністерство економіки України підвищило граничну вартість бензинів на 41 копійку — до 25,94 грн за літр.

  0534_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  Про це повідомляється на сайті Міністерства.

  Водночас вартість дизельного палива збільшилася на 59 копійок — до 21,69 грн за літр.

  З урахуванням граничної торгової націнки, вартість бензину не повинна перевищувати 30,94 грн за літр, дизпалива — 28,69 грн за літр.

  Держрегулювання цін:
  14 травня Кабінет Міністрів ухвалив постанову, якою до закінчення карантину ввів державне регулювання цін на бензин і дизельне паливо.

  Згідно з документом, встановлено рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива не вище ніж 7 грн за літр і бензину — не вище ніж 5 грн за літр.

  Здійснювати розрахунки зобов’язали «Нафтогаз України», який повинен їх надавати Міністерству економіки не пізніше 3 числа кожного місяця. Середні ціни на бензин і дизпаливо повинні бути оприлюднені до 5 числа кожного місяця.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми