Цього року російський «Газпром» обіцяє не тільки виконати, а й перевиконати свої зобов’язання за договором з Україною щодо транзиту газу до Європи. Як заявив глава компанії Олексій Міллер, «Газпром» вже затвердив план закачування газу в сховища Європи.
Про це повідомляє російське видання «ТАСС».
«Наші зобов’язання за транзитним договором з Україною в цьому році будуть перевиконані. Сказано — зроблено», — заявив Міллер.
Він зазначив, що в цей час «Газпром» виконує затверджений план закачування газу в європейські сховища, використовуючи різні маршрути транспортування, в тому числі і транзит через Україну.
Останні три дні російський «Газпром» заявляє про максимальний обсяг транзиту газу через Україну. Компанія бронює по 109,3 млн кубометрів газу на добу.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…