Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Автогаз подорожчає до 24 гривень

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: автогаз

  На думку експертів, ціна скрапленого газу в роздробі має потенціал до підвищення.

  1834_96_main.jpg (36.17 Kb)


  До кінця року вартість автомобільного газу в Україні має суттєвий потенціал для зростання.

  На думку експертів, ціна скрапленого газу в роздробі має потенціал до підвищення до 20-20, 2 гривень за літр

  "На сьогодні ціна скрапленого газу в роздробі має потенціал до підвищення до 20-20, 2 гривень за літр. Це пов'язано зі зростанням закупівельної ціни на кордоні України, який обумовлений своєю чергою подорожчанням скрапленого газу, як і інших енергоносіїв, у світі", - розповів експерт "консалтингової групи А-95" Артем Куюн.

  Експерти при цьому звертають увагу, що в зимовий період газове обладнання працює менш надійно і попит на це паливо дещо знижується.

  "У холодну пору року газобалонне обладнання автомобіля працює гірше, в грудні попит на автогаз впаде, що може призвести до зниження цін, однак, прогнозувати істотне зниження я б не став", - сказав Куюн.

  Генеральний директор транспортно-логістичної компанії "Прайм" Дмитро Леушкін пояснив, що в нашій країні діє логічний поріг, за яким вимірюється "стеля" цін на автогаз: 75 відсотків від вартості бензину.

  На думку експерта, незабаром цей поріг буде досягнутий.

  Якщо рахувати за цим принципом, то за нинішньої середньої вартості бензину 95-ї марки - 32 гривні за літр, вартість автогазу наблизиться до 24 гривень за літр. Тобто, від нинішньої рекордної ціни 19,5 гривень підвищиться ще на 23 відсотки.

  "На моє переконання, автогаз до кінця року досягне цієї планки, і ним заправлятися просто перестануть. Але від цього він дешевше не буде. Тому не ставте газову установку на авто і нікому не рекомендуйте цього робити", - сказав Леушкін.

  Ціна автогазу:
  У червні 2021 року ціни на автогаз на українських заправних станціях коливалися в районі 15,5 грн за літр, а вже до кінця серпня вони наблизилися до 18 грн за літр. Цьому сприяло зростання цін на нафтопродукти на світових ринках, дефіцит палива в Європі та проблеми з імпортними поставками в Україну.

  За тиждень 5-12 листопада середня ціна скрапленого газу в мережах АЗС підвищилася на 29 коп./л, до 18,74 грн/л.

  На АЗС "ОККО" і "WOG" вартість автогазу зросла в середньому на 30 коп./л, до 19,29 грн/л і 19,28 грн/л. Автогаз на станціях "SOCAR" подорожчав на 50 коп./л, до 19,48 грн/л.

  17 листопада 2021 року середня вартість скраплений газ у мережах АЗС в Україні за добу зросла ще на 4%, досягнувши 18,81 грн за літр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми