Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

"Нафтогаз" відзвітував про початок опалювального сезону

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Нафтогаз, газ

  Опалювальний сезон в Україні триває у нормальному режимі, споживачі отримують газ для побутових потреб попри всю критику та політичні маніпуляції.

  3532_subsidii.jpg (63.6 Kb)


  Про це повідомляє директор з інтегрованих комунікацій НАК "Нафтогаз України" Максима Білявського.

  "Цьогоріч тема газу опинилася в центрі уваги всіх політичних сил, але найбільше - опозиційних. Проте за перший місяць опалювального сезону можна сказати, що він відбувається у нормальному режимі. Крім того, усі побутові споживачі безперебійно отримують газ за доступними цінами, цей газ забезпечує національна компанія. Ціна на газ для значної частки населення навіть знизилась на 12% у жовтні-листопаді завдяки змінам на ринку, які проводить Нафтогаз", - повідомив Білявський.

  За його словами, завдяки діям "Нафтогазу" вдалось запобігти потенційним втратам держави від перепродажу газу, який видобуває національна компанія, у розмірі до 5,3 млрд грн у жовтні.

  "Якщо ж порахувати до закінчення опалювального сезону, завдяки цим змінам з-під ризику виведено величезну суму можливих втрат для держави: понад 110 млрд грн. Це - результат роботи балансуючої групи, створеної за ініціативи "Нафтогазу", яка об’єднала понад 50 газопостачальних компаній", - підкреслив Максим Білявський.

  Він наголосив, що створення балансуючої групи зробило ситуацію на ринку газу більш прозорою та чесною.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що практично весь сегмент постачання газу населенню почав працювати у складі балансуючої групи, створеної національною компанією "Нафтогаз".

  Балансуюча група - це об'єднання учасників ринку, в якому визначений договором учасник (у цьому випадку "Нафтогаз") несе відповідальність за баланс (у цьому випадку газу) для всіх інших учасників.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми