Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Зупинка транзиту газу: названо план дій

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: газ, транзит

  У разі критичної ситуації, залежно від ступеня кризи, профільне міністерство має право застосувати комплекс заходів, включаючи неринкові.

  5910_19ac07d-5.jpg (52.81 Kb)


  У разі припинення транзиту російського газу газотранспортна система України буде переорієнтована.

  Про це повідомили в компанії "Оператор ГТС України".

  "Якщо ж російська сторона припинить транзит, то газотранспортна система буде переорієнтована на забезпечення першочергових потреб українців", - повідомили в компанії.

  У компанії зазначили, що на випадок виникнення загрози безперебійного постачання газу споживачам працюватиме національний план дій, який затверджується Міненерго. У разі критичної ситуації, залежно від ступеня кризи, профільне міністерство має право застосувати комплекс заходів, включаючи неринкові.

  Як йдеться в матеріалі, подібні плани розробляються у всіх країнах ЄС. Крім того, розроблені додаткові плани та інструкції по роботі в разі нестандартних ситуацій, зокрема, створено резервний диспетчерський центр, альтернативні та дубльовані канали зв'язку.

  У компанії пояснили, що в разі можливого виникнення ситуації з масштабним відключенням інтернету і зв'язку – це ніяк не позначиться на стабільній роботі газотранспортної системи. Технологічний зв'язок компанії повністю відділено від мережі інтернет.

  "Технологічно українська газотранспортна система опрацювала можливі сценарії та відповідні плани дій. Для задоволення потреб українських споживачів "Оператору ГТС України" доведеться запустити нашу систему в реверсному режимі, як це вже робили у 2009-му. тобто підіймати газ із західних сховищ і транспортувати його на схід", - пояснили в компанії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми