Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Україна відновила купівлю газу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: газ

  Міністерство енергетики відновило реекспорт природного газу з України, внісши відповідні зміни до наказу № 99 від 3 березня 2022 року, яким реекспорт раніше було зупинено через російське вторгнення.

  4130_19ac07d-5.jpg (74.95 Kb)


  «Зміни поширюються на газ, який ввозитиметься на територію України з 3 квітня 2022 року для подальшого зберігання у підземних газосховищах у режимі митний склад, зокрема з транспортуванням за спеціальним тарифом short-haul», — заявили 4 квітня в АТ Укртрансгаз, компанії-операторі газосховищ України.

  В Укртрансгазі додали, що газ, ввезений на територію України до 3 квітня 2022 року, все ще підпадає під заборону реекспорту, проте може бути розмитнений і реалізований на території країни.

  «Ми вітаємо рішення відновити реекспорт газу з України. Відновлення реекспортних операцій є важливим сигналом для наших іноземних замовників послуг, які сьогодні працюють у 27 країнах. Сподіваємося, що у новому сезоні закачування газу вони розглядатимуть українські газосховища як майданчик для зберігання природного газу», — заявив в.о. гендиректора Укртрансгазу Сергій Перелома.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми