Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

росія зменшила вдобуток "чорного золота"

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: нафта

  Середньодобовий видобуток нафти з конденсатом у Росії станом на 3 квітня становить близько 1,4 мільйона тонн, що на 3,9% менше, ніж у березні.

  8021_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)


  Нафтові компанії зменшили виробництво на 49 тис. тонн (4,1%). Експорт нафтової сировини за системою «Транснєфті» збільшився на 2,6 тис. т — до 575,6 тис. т. Експорту сировини до ближнього зарубіжжя (Білорусь) поки що не зафіксовано, тоді як минулого місяця він становив 8,6 тис. т/добу.

  Експорт російських ресурсів у системі «Транснєфті» у далекому зарубіжжі зріс на 6% проти березня.
  У систему було прийнято 29 тис. т нафти з Казахстану, що на 7 тис. т більше, ніж у березні, але ця нафта не була протранзитована, тоді як у березні транзит становив у середньому 19 тис. т на добу.
  За даними іншої статистики, протягом квітня обсяги товарної нафти в товарних парках компаній зросли на 756 тис. т і на початок квітня становлять 2,2 млн. т, при цьому вільні ємності за минулий місяць скоротилися на 1 млн. т — до 2,8 млн. т.е.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми