Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

росія анонсувала скорочення видобутку нафти

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нафта

  Видобуток нафти у рф за підсумками квітня знизиться на 4−5% до березня через зміну логістики та можливих проблем зі страхуванням та використанням суден.

  8021_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)


  Про це заявив віце-прем’єр Олександр Новак.

  «У нас буде коригування обсягів видобутку дійсно у квітні у бік зменшення, ми це бачимо, тому що змінюється логістика, і фінансові проблеми будуть пов’язані зі страхуванням, із використанням суден. Все це, звичайно, вносить свої корективи, тому у квітні у нас буде коригування, і я думаю, що, можливо, побачимо там зниження в середньому у квітні 4−5% (до березня. — Ред.)», — повідомив Новак.

  Він наголосив, що зниження видобутку не є директивним. «Ні, не директивно, це компанії самостійно вирішуватимуть», — наголосив він.
  «У переробці також будуть коригування, також буде зниження завантаження нафтопереробних заводів. Але я хочу наголосити, це ніяк не вплине на забезпеченість нафтопродуктами нашого внутрішнього російського ринку. І експорт також здійснюватиметься. Але коригування завантаження нафтопереробних заводів буде», — сказав він.

  Новак зазначив, що цифри зниження переробки поки що назвати не може: «Я зараз точно не скажу, бо там працює штаб».
  Він також повідомив, що питання створення сховищ нафти завжди на порядку денному.

  «Це питання на порядку денному завжди. Є певні обсяги, які ми можемо в резервуарах зберігати і в трубопровідній системі, але, звичайно, це зовсім незначно стосовно тих обсягів, які ми видобуваємо та реалізуємо на експорт», — сказав він.

  Середньодобовий видобуток нафти з конденсатом у рф на початку квітня знизився на 3,9% до березня і склав близько 1,4 млн т.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми