Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Німеччина анонсувала відмову від російського газу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: газ

  Німеччина відмовиться від імпорту російського газу до 2024 року. Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що його країна робить усе можливе, аби відмовитися від енергоносіїв із країни-терориста.

  4130_19ac07d-5.jpg (74.95 Kb)


  Він додав, що вже до літа ФРН перестане використовувати російське вугілля, а до кінця року – нафту. Про це повідомляє The Guardian.

  Упродовж прес-конференції Шольца просили пояснити, чому Німеччина не бажає діяти швидше, щоб скоротити масштаби імпорту енергоносіїв із Росії. Він сказав, що потрібен час, щоб усунути юридичну перешкоду для будівництва необхідних терміналів скрапленого природного газу (СПГ) на північному узбережжі країни.

  "Ми активно працюємо над тим, щоб стати незалежними від імпорту нафти, і думаємо, що зможемо зробити це протягом цього року. І ми активно працюємо над тим, щоб позбавитися необхідності імпортувати газ із Росії. Це, як ви розумієте, не так просто, тому що для цього потрібна інфраструктура", – зазначив канцлер.

  Водночас британський прем'єр Борис Джонсон висловив співчуття з приводу скрутного становища Німеччини. "Це нелегко для будь-якого з нас, і я вітаю рішення, ухвалені урядом Олафа, щоб віддалити Німеччину від російських вуглеводнів. Ми не можемо трансформувати наші енергетичні системи відразу, але ми також знаємо, що війна Путіна не закінчиться відразу", – заявив він.

  Раніше стало відомо, що Великобританія після повномасштабного вторгнення Росії в Україну планує максимально скоротити залежність від нафти та газу, насамперед російських. Натомість у країні мають намір розвивати атомну та вітряну енергетику.

  Такі заходи передбачає Стратегія енергетичної безпеки, яку надав прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон. Зокрема, планується збільшити потужності АЕС у країні втричі до 2050 року, повідомляє Bloomberg.

  Вітряну енергетику планують розвивати завдяки будівництву морських вітряних електростанцій. Незважаючи на прагнення "зеленого переходу", Британія також розвиватиме нафтогазові проекти в Північному морі. Проте, вони не стануть основою енергетичної безпеки країни.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми