Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Покупців на російську нафту та вугілля стає важко знайти

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: нафта, вугілля

  Експорт російського вугілля у квітні впав більш як на 20%, а з початку року зниження становило 9%, повідомили у міненерго Російської Федерації.

  8021_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)

  Російська вугільна галузь починає відчувати наслідки санкцій за агресію проти України, повідомляє "Коммерсантъ".

  Експортні поставки в лютому становили 14,3 млн т, у березні - 15,1 млн, у квітні - 14,3 млн.

  Якщо в зимові місяці експорт традиційно знижується через логістичні обмеження, то його різке падіння у квітні виглядає нетипово з огляду на вкрай високі експортні ціни.

  Видобування вугілля у Кузбасі за березень знизилося на 9% - до 19 млн т.

  Зменшується видобування як коксівних, так і енергетичних марок. З початку року Кузбас видобував 57 млн т проти 58 млн за січень-березень 2021-го. Найбільше скоротилися відвантаження залізничним транспортом у західному напрямку - на 3,1 млн т, до 23,9 млн.

  Тим часом експорт російської нафти зменшився на 25% у всіх портах. Найбільше скоротилися потоки через Чорне море, повідомив Bloomberg.

  Обсяги, які спрямовуються в Азію з портів на узбережжях Чорного моря, Балтії та Арктики, впали до найнижчого рівня за два місяці.

  Середні морські потоки нафти становили 3,12 млн барелів на добу, що на 25% менше порівняно з попереднім тижнем.

  За чинних ставок експортного мита на сиру нафту такі тижневі поставки принесуть РФ майже $181 млн, що на $60 млн менше, ніж тижнем раніше.

  Протягом тижня спостерігалося скорочення експорту нафти з усіх чотирьох експортних регіонів РФ.

  Поставки нафти Urals і Siberian Light з терміналів у Балтійському і Чорному морях скоротилися на 770 тис. барелів на добу, або на 30%. При цьому експорт з чорноморського порту Новоросійськ обвалився майже на 60%.

  Обсяги поставок із трьох східних терміналів на узбережжі Тихого океану скоротилися на 205 тис. барелів на добу, або на 17%.

  Вантажі з Мурманська, де переробляють нафту, вироблену вздовж арктичного узбережжя, також знизилися і скоротилися на 57 тис. барелів на добу, або на 15%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми