Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Росія з часу війни заробили рекордні мільярди на енергоносіях

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: росія, енергоносії

  За перші 100 днів повномасштабної війни проти України росія заробила 93 мільярди євро на експорті викопного палива.

  7516_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт Центру досліджень енергетики і чистого повітря (CREA) Фінляндії.
  Згідно з дослідженням, Європейський союз залишається найбільшим російським покупцем природного газу і нафти, на частку якого припадає 61% російського експорту викопного палива (57 млрд євро) в період з 24 лютого по 3 червня.
  У розбивці по країнах основними імпортерами були:
  Китай (12,6 млрд євро),
  Німеччина (12,1 млрд євро)
  Італія (7,8 млрд євро).
  Доходи росії від експорту викопного палива були отримані в основному від поставок сирої нафти (46 млрд євро), майже вдвічі менше — від поставок трубопровідного газу (24 млрд євро), а решта — від поставок нафтопродуктів (13 млрд євро), зрідженого природного газу (5,1 млрд євро) і, нарешті, вугілля (4,8 млрд євро).

  Аналітик CREA Лаурі Муллівірта зазначив, що деякі країни (такі, як Польща, Фінляндія і країни Балтії) скоротили цей імпорт з початку війни в Україні, але інші — Китай, Індія і Франція — збільшили його.
  «Поки ЄС розглядав можливість посилення санкцій проти росії, Франція, член Блоку, збільшила свій імпорт і стала найбільшим у світі покупцем російського СПГ. Дії Парижа повинні відповідати його заявам», — заявив фінський експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми