Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Україна диверсифіковує поставки пального

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пальне, АЗС

  Хорватія готова сприяти диверсифікації постачання пального в Україну.

  2882_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  Про це йдеться у повідомленні Міністерства енергетики.
  Згідно з повідомленням, під час робочого візиту заступника міністра енергетики Миколи Колесника до Хорватії було досягнуто домовленостей про співпрацю з хорватською стороною у питаннях диверсифікації постачання пального в Україну.
  «Диверсифікація джерел та маршрутів постачання пального — запорука незалежності країни та гарантія отримання стратегічно важливого ресурсу альтернативного походження від різних виробників. Ми маємо підтримку у цьому питанні з боку наших хорватських колег», — зазначив Колесник.
  Згідно з повідомленням, у рамках візиту Колесник провів зустрічі, зокрема, з державним секретарем міністерства економіки та сталого розвитку Хорватії Іво Мілатичем, головою правління компанії Jadranski naftovod (JANAF) Степаном Аданичем та головою правління провідної хорватської нафтової компанії INA Сандором Фасімоном.

  На зустрічах також обговорили питання зміцнення енергетичної безпеки, співробітництво у забезпеченні належного функціонування українського енергетичного сектору в умовах війни, а також можливість транзиту газу з хорватського СПГ-терміналу.
  JANAF — хорватська компанія, яка здійснює управління нафтопроводом та системою сховищ для транспортування та зберігання сирої нафти та нафтопродуктів, компанія забезпечує постачання сировини нафтопереробним заводам шести країн Південно-Східної та Центральної Європи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми