Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Україна збільшила експорт "світла" в Європу

 • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: електроенергія

  Європейська мережа операторів системи передачі електроенергії (ENTSO-E) збільшила пропускну спроможність для експорту електроенергії з України в Європу до 300 МВт.

  0931______500x317.jpg (39.64 Kb)


  Про це йдеться у повідомленні НЕК Укренерго.
  Як повідомляється, таке рішення оператори системи передачі ( ОСП) континентальної Європи ухвалили 2 вересня 2022 року на засіданні Регіональної групи Континентальна Європа ENTSO-E.
  Доступний обсяг міждержавних зв’язків для експорту/імпорту електроенергії між Україною та ENTSO-E збільшено на 50 МВт у денні та вечірні години доби.
  Зокрема, збільшення працюватиме у періоди з 7:00 до 23:00 ( за європейським часом) (16 годин поспіль) — у понеділок-п’ятницю та з 9:00 до 23:00 (за європейським часом) (14 годин поспіль) — у суботу-неділю.
  В решту годин доби величина доступного перетину залишиться на колишньому рівні.
  «Таким чином, загальний обсяг доступної пропускної спроможності електромереж між енергосистемами України та ЄС у денні та вечірні години збільшився до 300 МВт, а вночі залишиться на рівні 250 МВт», — зазначили в Укренерго.
  Перший день постачання електроенергії зі збільшеними обсягами — 5 вересня. Цього дня на аукціонах з доступу до міждержавних перетинів у денні та нічні години обсяг розподілятиметься у напрямку Румунії в обсязі 125 МВт, а Словаччини — 175 МВт.
  З 6 вересня ресурс розподілятиметься рівномірно — по 150 МВт вдень та ввечері та по 125 МВт вночі до кожної країни.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми