Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Доходи росії від енергоносіїв обвалились

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: енергоносії

  У серпні виторг росії від продажу енергоносіїв знизився до найнижчого рівня більш ніж за рік, оскільки санкції Заходу через вторгнення в Україну спонукали рф продавати нафту зі знижкою та зменшувати потоки газу до Європи.

  5084_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Про це пише Bloomberg.

  Відмова деяких колишніх покупців у Європі від російської нафти означає, що москва змушена була продавати нафту з великою знижкою на азіатських ринках, що позбавляло її можливості користуватися всіма перевагами вищих цін.

  Хоча у серпні спотові ціни на газ у Європі були рекордно високими, збори за газ, які займають меншу частку у бюджеті, не змогли повністю компенсувати зниження доходів від нафти.

  російський «Газпром» цього літа значно скоротив експорт газу до Європи, переклавши відповідальність за це на санкції Заходу.

  Згідно з опублікованими в понеділок даними Мінфіну рф, доходи росії від нафти і газу, на які припадає більше третини національного бюджету, минулого місяця впали до 671,9 млрд руб. ($11,1 млрд), що є найнижчим показником з червня 2021 року.

  Це падіння майже на 13% порівняно із липнем і також зниження на 3,4% порівняно з минулим роком, хоч ціни на нафту марки Urals зросли майже на 10%.

  За даними російського Мінфіну, місячне падіння доходів від нафти та газу в росії у серпні повʼязане з правилами сплати податків.
  російські видобувники нафти зазвичай сплачують податок на прибуток за попередній квартал у квітні, липні, жовтні та січні. В результаті він дав додаткове збільшення до липневих нафтогазових доходів на 306,3 млрд руб.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми