Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Росія може перекрити "нафтовий вентиль" до ЄС

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: нафта

  Країна-терорист може припинити постачання до Європи не лише газу, а й нафти. Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що РФ може відключити потоки до двух німецьких заводів через трубопровід "Дружба".

  94_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)


  "Я з самого початку був упевнений, що не можна розраховувати на те, що Росія виконає свої зобов'язання, наприклад, щодо постачання газу. Ось чому наприкінці минулого року, на початку цього, я поставив питання, а що насправді буде, якщо раптом припиниться подача газу? Як ви знаєте, жодних санкцій проти Росії щодо постачання газу немає, але наразі ці поставки завмерли... зараз готуємося до того, що така ж непроста ситуація може скластися і для двох східнонімецьких НПЗ, які підключені до нафтопроводу "Дружба" – сказав Шольц в інтерв'ю Deutschlandfunk Kultur.

  Канцлер додав, що на заводах у Лойні та Шведті організуються заходи підтримки. Зокрема, на першому хочуть замістити постачання російської нафти на польські, а для другого модернізують трубопровід, щоб збільшити постачання морем. На модернізацію Шведта Німеччина витратила 400 млн євро.

  Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати, країни G7 (Велика Британія, Німеччина, Італія, Канада, Франція, Японія) та Європейський Союз вводять заборону на морське транспортування викопної нафти та нафтопродуктів із країни-агресора. Заборона на перевезення викопної нафти вводиться з 5 грудня поточного року.

  У свою чергу заборона на перевезення нафтопродуктів вводиться з 5 лютого 2023-го. Про це повідомляє Департамент казначейства США.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми