Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

У світі обвалили ціни на нафту

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: нафта

  Світові ціни на нафту знизилися 29 вересня після зростання на понад $3 на попередній сесії.

  6654_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)


  Міцний долар обмежує попит на нафту з боку покупців, які використовують інші валюти, а побоювання щодо нестійких економічних перспектив затьмарюють настрої учасників ринку, повідомляє Reuters. Ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 0,5% – до $88,9 за барель, тоді як ф'ючерси на нафту WTI впали на 0,4% – до $81,8.

  "Обидва контракти дорожчали протягом двох попередніх сесій після досягнення дев'ятимісячного мінімуму 27 вересня. Ціни зростали через тимчасове падіння індексу долара та значніше, ніж очікувалося, скорочення запасів палива в Сполучених Штатах Америки, що дало надію на відновлення споживчого попиту", – ідеться в повідомленні.

  У четвер індекс долара знову зріс, що знизило схильність інвесторів до ризику та посилило побоювання щодо глобальної рецесії.

  Банк Англії тим часом заявив, що має намір купити якнайбільше довгострокових державних облігацій до 14 жовтня, щоб стабілізувати свою валюту.

  Goldman Sachs знизив прогноз цін на нафту на 2023 рік, пославшись на очікування слабкішого попиту та зміцнення долара, але заявив, що розчарування у глобальній пропозиції зміцнило його довгостроковий прогноз на зростання.

  Водночас Європейський Союз запропонував новий пакет санкцій проти Росії за її вторгнення в Україну, зокрема посилення торгових обмежень, внесення більшої кількості окремих осіб до чорних списків та обмеження цін на нафту для третіх країн. Щоб реалізувати план, 27 країнам-членам блоку необхідно буде подолати власні розбіжності.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми