Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

ЄС прийняв рішення по енергетичних питаннях

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: ЄС, енергетика

  Члени Європейського Союзу в четвер схвалили регламент Ради ЄС про «надзвичайне втручення для вирішення проблеми високих цін на енергоносії».

  8909_769.jpg (50.02 Kb)

  Про це повідомила пресслужба Ради.
  Регламент передбачає спільні заходи зі скорочення попиту на електроенергію, а також зі збору та перерозподілу надлишкових доходів енергетичного сектору на користь домогосподарств та малих і середніх підприємств. Міністри енергетики країн ЄС досягли політичної згоди щодо цих заходів 30 вересня.
  Так, встановлюється добровільна ціль — скорочення споживання електроенергії на 10% — і обов’язкова — скорочення споживання на 5% у порівнянні з його рівнем у години пік.
  Дохід для виробників електроенергії обмежується 180 євро/МВт-год, але окремі держави можуть його збільшити залежно від внутрішніх обставин. Надлишкові кошти будуть використовуватися для компенсування високих цін для споживачів і малого та середнього бізнесу, а також інші заходи з економії.
  Крім того, компанії, що працюють в енергетичному секторі, повинні будуть обов’язково платити «внесок солідарності». Він розраховується на основі оподатковуваного прибутку, який на 20% і більше перевищуватиме середній такий прибуток з 2018 року. Ці кошти також ідуть на підтримку підприємцям і домогосподарствам.
  Наголошується, що регламент діятиме тимчасово — з 1 грудня 2022 року по 31 грудня 2023-го. Крім того, цільові показники скорочення енергоспоживання діятимуть до 31 березня, а обмеження на прибуток енергокомпаній — до 30 червня. Для Кіпру та Мальти були передбачені «спеціальні винятки» з регламенту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми