Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Як зменшити платіжку за електроенергію

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: електроенергія

  Більшість українців із завмиранням серця перевіряють платіжки. Однак існують способи, як зменшити кількість споживаної електроенергії.

  2780______500x317.jpg (39.64 Kb)

  Що в квартирі найбільше мотає світло Побутова техніка, яка цілодобово працює і таким чином непомітно для нас збільшує рахунки в платіжках.
  Бойлер. Це просто король «нулів» в платіжках. Не забудьте вимкнути його на ніч, інакше він підігріватиме воду до самого ранку.
  Комп’ютер. Багато хто нехтує вимикати комп’ютер з мережі на ніч, а даремно. Якщо ви використовуєте ПК, намагайтеся щодня відключати його від мережі, щоб знизити витрати.
  Телевізор. Заснув під час перегляду фільму і телевізор продовжує працювати до самої ночі? Ну, з ким не буває? З тим, хто хоче заощадити на електриці.
  Wi-Fi-роутер. Вночі він нам не потрібен. Сміливо вимикаєте й спите спокійно.
  Зарядка для смартфона. Візьміть за правило контролювати час зарядки свого телефону. Не варто його заряджати всю ніч. Користі від цього ніякої, а світло «зжере».
  Бажано відключати від мережі дрібні побутові прилади:
  мікрохвильову піч;
  кофемашину;
  тостер;
  блендер;
  електрочайник;
  електричну зубну щітку;
  електробритви і т. д.
  Пам’ятайте, що підключені через подовжувач електроприлади витрачають енергію навіть тоді, коли ними не користуються. Тому або від’єднуйте подовжувач від розетки, або виймайте вилки приладів, приєднаних до нього.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми