Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Чи необхідно сьогодні запасатися талонами на пальне

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ціни, пальне, АЗС

  Спостерігається тенденція до зниження цін на бензин і дизель, оскільки трейдери в останні місяці запасалися нафтопродуктами.

  7026_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  На сьогодні немає необхідності запасатися талонами на пальне через те, що ринок перенасичений і є тенденції до зниження цін.

  Про це повідомив керівник мережі автозаправних станцій ОККО Василь Даниляк в ефірі інформаційного телемарафону.

  За його словами, спостерігається тенденція до зниження цін на бензин, дизель, тому що трейдери в останні місяці запасалися нафтопродуктами.

  "Протягом грудня і січня трейдери на тлі очікування дефіциту в Європі через вплив ембарго на російську нафту завезли в Україну багато пального. У нас ринок виявився перенасиченим", - сказав він.

  Крім того, за його словами, вже в лютому очікується, що буде завезено ресурсу понад 730 тис.тонн з імпорту.

  "А це більше ніж, наприклад, в жовтні або листопаді. При цьому реалізація в лютому зазвичай менша", - зазначив Даниляк.

  Він підкреслив, що за останні два тижні дуже знизилися котирування на нафтопродукти, що змусило власників АЗС, які накопичили на своїх складах великі запаси, знижувати ціну.

  "Ціни знижуються і в дрібній групі, цей ринок реагує швидше. При цьому ринок заправних станцій з деяким лагом на це реагує, але реагує в бік зниження", - пояснив керівник мережі АЗС.

  При цьому він радить українським автомобілістам не запасатися талонами на пальне, оскільки через коливання у бік зниження ціни покупець ризикує переплатити.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми