Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Чи вплине підвищення тарифів на розподіл на ціну світла для населення

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: тарифи на розподіл електроенергії

  Нацкомісія з питань енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) планує на 21-17% підвищити тарифи на розподілення електроенергії. Тарифи зростуть для операторів систем розподілу. Це не вплине на ціну за струм для населення.

  20_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)


  Як повідомляє ExPro. Регулятор цього тижня може узгодити тарифи на розподіл електроенергії для операторів систем розподілу на ІІ квартал та ІІ півріччя 2023-го року. Відповідні проєкти постанов розглядатимуться на засіданні в п'ятницю, 10 березня.

  Так, у середньому тарифи на розподіл на ІІ квартал 2023 року, порівняно з І кварталом 2023 року, для 1-го класу напруги зростуть на 21%, для 2-го класу напруги – на 17%. За попередніми проєктами постанов, тарифи на розподіл на ІІ півріччя 2023 року, порівняно з ІІ кварталом 2023 року, можуть зрости для 1-го класу напруги на 24%, для 2-го класу напруги – на 20%.

  На ІІ квартал 2023 року найвищий тариф на розподіл електроенергії в Україні може бути для ТОВ "Луганське енергетичне обʼєднання" (496,01 грн/МВт-год для 1-го класу напруги та 1876,85 грн/МВт-год для 2-го класу напруги), найнижчий – для ПрАТ "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля" (39,26 грн/МВт-год для 1-го класу напруги та 390,21 грн/МВт-год для 2-го класу напруги). Найбільше на ІІ квартал можуть зрости тарифи на розподіл для мереж АТ "Укрзалізниця" – на 31-34%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми