Бензин та енергетика, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Яка сума боргу в населення за світло

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: електроенергія, борги

  В Україні громадяни на тлі війни заборгували величезну суму коштів за комунальну послугу з наданняс В останні місяці платіжна дисципліна погіршилася.

  20_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)


  Про те, які чекають наслідки після війни на громадян із боргами, розповіли у компанії Yasno.

  Як розповів CEO Yasno Сергій Коваленко, загальна сума заборгованості населення перед компанією становить 2,5 млрд гривень. Він зауважив, що це — «колосальна сума» з огляду на необхідність невідкладних ремонтів енергомереж.

  Водночас, відключати на час воєнного стану споживачів від електропостачання, нараховувати пеню та штрафи за несплату заборонено. Тоді як юридичного дозволу «не платити за світло» — немає.

  Представник компанії наголосив, що після війни громадяни, які мають борг, будуть відключені від електропостачання першими.

  «Якщо після перемоги у вас буде великий борг — ви будете першими у списку на відключення. Є й інші незручності — органи соцзахисту можуть відмовити від субсидії за наявності боргів», — зазначив він.

  Примітно ще те, що більшість громадян продовжують платити за електрику, навіть перебуваючи в окупації.

  Нагадаємо, в Україні планують збільшити тарифи на електроенергію. Наразі у Кабінеті Міністрів працює кілька робочих груп, які розглядають різні варіанти перегляду тарифів, одна з яких передбачає модифікацію системи субсидій, інші — різні тарифи у залежності від обсягів споживання. До відповідногообговорення підключили Міністерство соціальної політики.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми