Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

В Україні запустили нову газову свердловину

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: газова свердловина

  В Україні запустили нову газову свердловину, здатну забезпечувати 340 тис. куб. м газу на добу. Що, з урахуванням виснаження родовища, на якому її пробурено, за словами голови Групи "Нафтогаз" Олексія Чернишова, є "дуже добрим" результатом.

  0931_14620586_gaz.jpg (32.34 Kb)


  "Це дуже добрий результат, враховуючи, що родовище, на якому пробурена свердловина, експлуатується вже 45 років і виснажено на 85%. Він став можливим завдяки застосуванню сучасних підходів до розробки родовищ", – розповів він.

  У самій Групі Нафтогаз зазначили: глибина свердловини становить 5 950 м. А досягнуті результати на цьому родовищі та низка інших нещодавніх геологічних відкриттів "стануть важливими складовими для нарощування видобутку газу вже цього року".

  "Результати буріння нової свердловини дали привід запланувати буріння ще однієї свердловини на цій ділянці родовища", – зазначили у Групі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми