Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Назвали суму штрафів за рік на підприємства енергетики

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: енергетика, штрафи

  За рік повномасштабної війни НКРЕКП провела 185 перевірок та наклала 6,8 мільйона гривень штрафів на підприємства в сфері енергетики та комунальних послуг.

  4453_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба Комісії.

  За рік війни до регулятора надійшло близько 17,5 тисяч індивідуальних та колективних звернень від громадян з усіх регіонів України.
  Крім того, Комісія провела 185 перевірок ліцензіатів за обґрунтованими зверненнями побутових споживачів про порушення їх законних прав та інтересів.

  За результатами перевірок було прийнято 70 рішень про накладення штрафних санкцій на суму понад 6,8 млн грн та 58 розпоряджень щодо необхідності усунення близько 240 порушень.

  Нагадаємо, у зв’язку з покращенням ситуації з електропостачанням в цілому по Україні збільшилась кількість звернень споживачів, в яких вони просять не розглядати свої попередні скарги щодо недотримання графіків відключень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми