Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Бензин та дизель змінились у ціні на заправках

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціни, пальне

  В Україні з 10 по 17 березня гуртові ціни на пальне знизилися, що незабаром позначиться і на розцінках на АЗС. Так, бензин А-95 здешевшав на 1 грн/л – до середніх 36 грн, а дизель – на 75 коп/л, до 34,75 грн.

  0830_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  Зазначається: 17 березня торговельний діапазон бензину А-95 був у межах 33,5-38 грн/л.

  Найнижчі ціни були зафіксовані у південному та західному регіонах країни – 33,5-37 грн/л. Дорожче пропонувався ресурс у північному та центральному регіонах – по 34-39 грн/л. "На південному та західному кордонах ціна тримається на рівні 34,5 грн/л і 33,5 грн/л відповідно", – йдеться у повідомленні.

  Торгівля дизпаливом 17 березня провадилася в межах 34-42 грн/л. Що, зазначають експерти, на 0,5-1 грн/л менше порівняно з минулим тижнем.

  У південному регіоні ресурс можна було придбати в межах 34–37,5 грн/л. А крім того:

  у західному – по 35,25-39 грн/л;
  у північному – по 38,25 грн/л;
  у східному – 40,5 грн/л;
  у центральному – 39,5 грн/л.
  "Вартість ДП на південному кордоні з 10 по 17 березня знизилася на 0,75 грн/л, до 34,75 грн/л. На західних пропускних пунктах дизпаливо просіло на 0,5 грн/л, до 35,5 грн/л", – розповідають аналітики.

  Чому пальне здешевшало

  Стимулом зниження цін в гурті стало суттєве падіння котирувань в Європі, пояснюється в матеріалі. Його автори зазначають:

  доти українські оператори намагалися тримати ціни;
  проте після просідання вартості нафтопродуктів на зовнішніх ринках "в гурті з'явилися пропозиції ДП вже за 34 грн/л".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми