Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Відтепер пальне країни-агресорки не потрапить в Україну

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: пальне, рф

  Попри чисельні санкції, заборони та ембарго пальне російського походження потрапляло в країни ЄС, а звідти і на український ринок.

  3823_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Кабінет міністрів заборонив імпорт пального невизначеного походження, щоб таким чином перекрити можливість потрапляння російських нафтопродуктів в Україну.

  Про це у Facebook повідомив заступник міністра енергетики Микола Колісник, зазначивши при цьому, що попри чисельні санкції, заборони та ембарго пальне російського походження, нафта, нафтопродукти потрапляли в країни ЄС, Туреччину інші країни, а звідти і на український ринок, як ресурс невизначеного походження.

  "Відтепер пальне невизначеного походження (читати з РФ) не зможе потрапити на український ринок. Це ще один вагомий крок для захисту наших національних інтересів та суверенітету", - написав він.

  Кабінет Міністрів України, доповнивши Постанову N1147, заблокував потрапляння російського пального, нафти та нафтопродуктів в Україну.

  Заборона стосуватиметься таких видів товарів:

  нафта й нафтопродукти, одержані з бітумінозних порід (мінералів), сирі;
  нафта і нафтопродукти, одержані з бітумінозних порід (мінералів), крім сирих; продукти з вмістом 70 мас.% або більше нафти чи нафтопродуктів, одержаних з бітумінозних порід (мінералів), відпрацьовані нафтопродукти;
  гази нафтові й інші вуглеводні в газоподібному стані;
  паливо моторне альтернативне, в іншому місці не зазначене;
  біодизель та його суміші, що не містять або містять менш як 70 мас.% нафти або нафтопродуктів, одержаних з бітумінозних порід.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми