Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що потрібно знати українцям про нові платіжки від «Нафтогазу»

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Нафтогаз, нові платіжки

  В особистому кабінеті на сайті «Нафтогазу» українці можуть отримати широкий спектр послуг. Крім того, онлайн набагато зручніше оплачувати рахунки за спожитий газ.

  0376_24_main.jpg (52.23 Kb)


  Отримати доступ до особистого кабінету на сайті компанії, можна зайшовши на сайт «Нафтогаз». Та створити особистий кабінет користувача. Для цього у верхньому правому кутку на екрані вашого комп’ютера клікнути на «Особистий кабінет».

  Щоб зареєструватися — вводите номер особового рахунку та перші три літери прізвища. Вам запропонують пройти реєстрацію через Google, Facebook або електронну пошту. З першими двома варіантами дані вносяться автоматично.

  Якщо реєструватися через електронну пошту, то отримаєте повідомлення на пошту з кодом. Його потрібно ввести на сайті «Нафтогазу» і пароль для особистого кабінету, та підтвердити реєстрацію, натиснувши кнопку «Зареєструватись».

  Відразу після цього система запропонує вам, щоб рахунки та найголовніша інформація надходили в особистий кабінет. Цю пропозицію можна прийняти або відхилити.

  Що потрібно знати про нові платіжки від «Нафтогазу»

  У компанії розповіли, що наразі новий формат платіжок стосується лише клієнтів, які відмовились від паперових квитанцій — якщо ж клієнт обрав друкований рахунок, то отримає рахунок за спожитий газ Укрпоштою після 20 травня.

  Отримати рахунок також можна:

  в особистому кабінеті на my.gas.ua;
  у чатботі GASUA у Viber, Telegram або NaftogazGasSupply, Facebook Messenger, на електронну пошту (e-mail);
  у терміналах самообслуговування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми