Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Київ та Варшава побудують газопровід

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: газопровід

  ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) та оператор польської газотранспортної системи (ГТС) компанія Gaz System планують реалізувати спільний проєкт зі збільшення гарантованих потужностей для транспортування газу з Польщі до України, який передбачає будівництво газопроводу та газовимірювальної станції з боку Gaz System та реконструкцію компресорної станції з боку ОГТСУ.

  0459_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)


  Про це йдеться в повідомленні ОГТСУ.
  «У 2021 році оператори ГТС України та Польщі провели оцінку ринкового попиту, яка продемонструвала зацікавленість учасників ринку в потужності розміром у 8,7 млн куб. м для транспортування газу в українському напрямку. За результатами оцінки попиту оператори розробили проєкт для збільшення потужності… Наступний етап — бронювання на аукціонах об`єднаної нової (збільшеної) потужності на період з 1 жовтня 2030 року по 30 вересня 2045 року. Аукціони відбудуться 3 липня 2023 року на платформі GSA. Наступний крок реалізації проекту — економічний тест за результатами аукціонів», — йдеться в повідомленні.
  Зазначається, що лише після позитивного результату оператори ГТС зможуть укласти угоду про реалізацію проєкту та розпочнуть роботи у відповідності до затвердженого план-графіку.
  Як повідомляли Українськi Новини, у березні «Оператор ГТС України» та оператор польської ГТС Gaz-System уклали меморандум про співпрацю.
  Протяжність магістральних газопроводів мережі «Оператора ГТС України» становить 33,08 тис. км, пропускна спроможність — 281 млрд куб. м/рік газу на вході та 146 млрд куб. м на виході.
  ГТС включає 57 компресорних станцій та 1390 газорозподільних станцій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми