Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

АЗС перепишуть ціни на автогаз

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: АЗС, пальне

  В Україні протягом найближчих тижнів можуть знизитися ціни на автогаз. Обсяги скрапленого газу, завезеного в країну в цьому місяці, більші, аніж були в квітні.

  3400_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  Про це розповів аналітик профільного видання "Нафторинок" Олександр Сіренко. "По скрапленому газу ми зараз на такому різноспрямованому векторі. Є мережі, які рухаються і продовжують знижувати ціни, є ті, які стабілізувались та навіть пішли до гори", – резюмує фахівець.

  Сіренко прогнозує, що найближчим часом буде стабілізація цін. Він додав, що оптова ціна майже лишилася на місці.

  "Була реакція на страйки польських фермерів на кордоні. Це спричинило затримку дешевого ресурсу на кордоні, але в цілому бачимо, що за 21 день у нас хороша динаміка по поставках. У нас газу прийшло більше, ніж у квітні. Поки що конкурують ціною, тобто вона піде через деякий період до низу", – підсумував експерт.

  Раніше Сіренко розповів, що в Україні в найближчому часу можуть знизитися ціни на бензин та дизельне пальне на АЗС. Так, середня вартість на заправках може становити 42-43 грн/л.

  Він зазначив, що за останній тиждень основні оператори знижували ціни на фоні відносно стабільного зовнішнього ринку, який перед цим просів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми