Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У НКРЕКП пояснили неминучість підняття тарифу на струм

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: тарифи, електроенергія

  Державна компанія Енергоатом має дефіцит коштів і без підвищення тарифу не зможе належним чином виконувати обов’язки з постачання електричної енергії населенню.

  6006_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це повідомила членкиня НКРЕКП Ольга Бабій в ефірі «Еспресо ТВ».

  «Це рішення (про підвищення тарифів) буде приймати Кабмін. Ми як регулятор подали розрахунок тієї суми вартості електричної енергії, яка є необхідною, щоб державні компанії Енергоатом та Укргідроенерго, які постачають електричну енергію нам — побутовим споживачам за пільговим тарифом могли її постачати до кінця 2023 і 2024 року. Фінансовий стан цих компаній вкрай негативний.

  Енергоатом станом на сьогодні має дефіцит обігових коштів і є збитковим. Він не може належним чином виконувати покладені на нього спеціальні обов’язки», — пояснила Бабій.

  Раніше НКРЕКП подала до уряду розрахунки про необхідність підвищення тарифів на електроенергію для населення до 2,88 грн/кВт.година.

  За словами Ольги Бабій, ці ціни приблизно в 2 рази нижче ринкової і тієї, що сьогодні сплачують юридичні особи.

  «Розрахована нами ціна є в два рази нижче тієї ринкової ціни електричної енергії, яка зараз є для бізнесу та для юридичних осіб», — додала членкиня НКРЕКП.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми