Бензин та енергетика, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Назвали найпростіший спосіб перевірки якості дизеля

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: бензин, якість

  Неякісне пальне – одна з найчастіших причин поломок паливної системи авто, а також передчасного зносу мотора. Українці можуть самостійно визначити якість дизельного пального (ДП).

  3400_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  Як перевірити якість ДП – читайте в матеріалі. Найпростіший спосіб: наливаємо його в прозору судину, закупорюємо пробкою і відстоюємо. Якщо воно низької якості, то зовсім скоро прийме темний відтінок, а також дасть осад.

  До того ж, якщо в пальному є вода, це сформує окремий шар рідини. Для визначення наявності механічних домішок слід пропустити ДП через паперовий фільтр. Якщо воно хорошої якості, то залишить світлу пляму, а низькоякісне пальне залишить на фільтрі велику темну пляму.

  Якісне дизельне паливо має не дуже різкий запах, має колір від світло-коричневого до бурого з синюватим відтінком. Після випаровування воно залишає на аркуші чистого паперу жирну пляму, в той час як бензин випаровується безслідно.

  Як розпізнати неякісний бензин?

  Старий бензин може пошкодити сучасний двигун. Іноді невідповідна якість палива помітна під час візуального огляду – на поверхні брудно-руда плівка, схожа на болотяну рідину. Іноді видно воду. Іноді б'є в ніс нетиповий і дуже неприємний запах.

  Однак є способи визначити неналежну якість бензину вже у процесі його використання. Потрібно звернути увагу на такі ознаки:

  Труднощі під час запуску
  Забруднене або застояне паливо не забезпечує належної потужності для запуску двигуна. Якщо авто або генератор не заводяться, це може бути наслідком неякісного (старого, брудного, розведеного тощо) бензину. Якщо інші проблеми виключені, варто перевірити саме бензин.

  Шипіння, посвистування та інші нетипові звуки
  Поганий бензин не згоряє рівномірно. Як наслідок, двигун починає видавати незвичні звуки. Однак шуми (як і чорний вихлопний дим, неприємний запах) не є 100% індикатором, оскільки можуть викликатися іншими несправностями – наприклад, потребує заміни паливного фільтра.

  Двигун часто глухне
  Якщо бензин забруднений чужорідними речовинами, включно зі звичайним брудом або водою, двигун може спонтанно затихнути, оскільки паливо не згоряє належним чином.

  Підвищена витрата палива
  Споживання більшої кількості палива, ніж зазвичай, за тих самих умов може вказувати на проблеми із самим бензином. Справа в тому, що двигуну з поганим бензином доводиться працювати з більшим навантаженням, щоб генерувати належну потужність. Через це витрати пального відчутно підвищуються. Коли ця ознака з'являється поряд з іншими, треба подумати про якість палива.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми