Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Що перешкоджає продажу світла за кордон

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: електроенергія

  Зняття цінових обмежень на ринку електроенергії дасть можливість акумулювати кошти для відновлення постраждалої від ракетних обстрілів енергосистеми, вважає аналітик з питань енергетики Українського інституту майбутнього Андріан Прокіп.

  77______500x317.jpg (39.64 Kb)


  "Зняття обмежень на ринку збільшуватиме можливості компаній з відновлення. Рішення, що сприяли б акумуляції фінансового ресурсу для прискорення відновлення, звичайно, позитивні", – сказав він.

  Експерт звернув увагу, що в Україну заходить фінансова допомога від західних міжнародних партнерів, але цього однаково недостатньо для відновлення енергосистеми, адже українські компанії відчувають значний дефіцит коштів.

  Прокіп зауважив, що підняття тарифів для населення, навіть попри обіцянки влади утриматися від цього кроку до завершення війни, є показником того, наскільки важка фінансова ситуація в секторі.

  Ще один важливий момент, на якому акцентував експерт Українського інституту майбутнього – це неможливість імпортувати з європейських країн електроенергію за поточних прайс-кепів.

  "Якщо навіть доведеться здійснювати імпорт електроенергії – важливо є синхронізувати прайс-кепи з європейськими, адже це зніме обмеження на експорт та імпорт", – сказав Прокіп.

  Разом з тим він нагадав, що підвищення цін є частиною зобов’язань України по європейській інтеграції.

  Нагадаємо, громадська організації "Перша енергетична рада" (ПЕР) заявила, що поточні цінові обмеження на ринку електроенергії (прайс-кепи) є збитковими для більшості вітчизняних виробників електроенергії та унеможливлюють здійснення імпорту в достатніх обсягах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми