Бензин та енергетика, Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Підрив ГЕС: невтішний прогноз ООН

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: прогноз ООН, ціни, продукти харчування

  В ООН переконані, що майже неминучі величезні проблеми зі збиранням і посівом наступного врожаю.

  4618_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Підрив окупантами Каховської ГЕС спричинить зростання цін на харчі та спровокує проблеми з водопостачанням для сотень тисяч людей, що матиме вплив на глобальну продовольчу безпеку.

  Таку заяву зробив заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань та координатор надзвичайної допомоги Мартін Ґріффітс, зазначивши, що завданий збиток цивільній інфраструктурі повністю суперечить міжнародному гуманітарному праву, повідомляє Reuters.

  "Вся ця територія, що спускається до Чорного моря та Криму є житницею не лише для України, а й для світу. Ми вже маємо труднощі з продовольчою безпекою, але ціни на харчі, я впевнений, обов’язково зростуть. Майже неминуче, що ми побачимо величезні проблеми зі збиранням і посівом наступного врожаю. І тому те, що ми побачимо, – це величезний вплив на глобальну продовольчу безпеку… Це очевидно: той, хто це зробив, порушив Женевські конвенції", – сказав чиновник.

  Підрив ГЕС та ситуація в агросекторі
  6 червня 2023 року окупанти підірвали дамбу Каховської ГЕС.

  Аграрії заявили, що підрив ГЕС залишить велику кількість полів без зрошення. Після того як вода спаде, території будуть непридатні для ведення сільського господарства, оскільки системи зрошення більше немає.

  7 червня 2023 року аграрії заявили про те, що про кавуни можна забути. Херсонські кавуни і помідори зникнуть на довгі роки. Урожай кавунів, який міг бути зібраний в цьому році, повністю знищений.

  12 червня 2023 року у Мінагрополітики оцінили ймовірність критичного дефіциту продуктів.

  Прямі та непрямі втрати українського агросектору від підриву Каховської ГЕС можуть перевищити $10 млрд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми