Бензин та енергетика, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Який рівень надійності енергосистеми України

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: енергосистема України

  Україна входить у новий опалювальний сезон із менш стійкою енергосистемою , ніж минулого року. Відновити енергетичну стійкість не вдалося через масштаби руйнувань, які завдали російські ракетні та дронові атаки. Однак тепер Україна готова до ударів та має досвід ліквідації їхніх наслідків.

  5442_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)

  Про це заявив керівник енергетичної групи Європейського Союзу із розширення Маркус Ліппольд. "Багато (зусиль. – Ред.) пішло на те, щоб просто відновити зруйноване. Чи змогли ми створити додаткову стійкість? Чи знаходимося ми у кращому становищі, ніж минулої зими? Я так не думаю ", – цитує Ліппольда Reuters .

  За його словами, зусилля щодо відновлення України, однак, можна назвати й успішними. "Однак вони мають продовжуватися", - сказав Ліппольд.

  Те, що рівень надійності енергосистеми України знижено, підтвердив Reuters директор ДПЕК Дмитро Сахарук. "Безумовно, можна сказати, що рівень надійності буде нижчим ", - сказав він.

  Однак, за його словами, як і за даними Кабінету міністрів, у всій Україні вже реалізуються заходи щодо захисту енергосистеми. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, зокрема, повідомив, що сім атомних енергоблоків зараз готові до зими , а ремонт ще двох перебуває на завершальній стадії.

  Голова "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив, що магістральна мережа готова до передачі зимових обсягів електроенергії. "Енергосистема не така надійна і має менший резерв потужності, ніж це було до точкових ударів. Але водночас російський терор вже не буде сюрпризом і всі до нього готуються", - сказав він.

  Наскільки постраждала енергосистема України

  За червневими підрахунками ООН потужності з виробництва електроенергії в Україні скоротилися приблизно вдвічі порівняно з рівнем до повномасштабного вторгнення Росії у лютому 2022 року. Це майже 19 ГВт із 37 ГВт.
  Київська школа економіки (КШЕ) оцінює прямі збитки, завдані енергетичній інфраструктурі, у 8,8 млрд доларів (теж станом на червень-2023).
  Минулої зими середньостатистичний українець провів без електрики близько 35 днів (без урахування прифронтових територій).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми