Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, ЖКГ та благоустрій, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як не отримати платіжку за газ з помилкою: у "Нафтогазі" відповіли

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Нафтогаз, борг

  "Нафтогаз" може зарахувати борг навіть тим клієнтам, які вчасно сплачують рахунки. Йдеться про ті ситуації, коли клієнти з якоїсь причини не вказують у платежах номер особового рахунку.

  3646_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це "Нафтогаз" повідомив на своїй сторінці у Facebook . "Споживач некоректно оплачував за спожитий природний газ, а саме не вказував у призначенні платежу свій особовий рахунок. Куди потрапляють гроші у таких випадках? Вони зберігаються на рахунку "до з'ясування", - розповіли в компанії про один із випадків нарахування боргу.

  У такому разі слід проводити акт звірки розрахунків. У разі неправильно зарахованих оплат від споживача та при наданні повного пакета документів від платника для перенесення коштів гроші зараховують на особовий рахунок.

  "Борг може виникнути, якщо споживач не передає показання. У такому разі оператор ГРМ передає нам фактично не спожитий обсяг газу, а розрахунковий. У такому разі споживачеві слід передати показання лічильника або викликати контролера ОГРМ та здійснити контрольне зняття показань приладу обліку", – додали в компанії.

  Зазначимо, щоб не отримати платіжку з помилкою, необхідно самостійно вносити показання лічильника з 28 по 5 число щомісяця. Навіть якщо ви не живете в будинку і не користуєтеся газом, але не хочете його відключати, щомісяця потрібно подавати актуальне показ лічильника (навіть якщо за місяць цифра не змінилася).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми