Бензин та енергетика, Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні стався обвал цін на автогаз

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: ціна на автогаз

  За тиждень з 13 по 21 травня роздрібні ціни на скраплений газ зменшилися на 8 коп./л, до 26,76 грн/л.

  3740_96_main.jpg (36.17 Kb)

  Найбільше за тиждень - на 1 грн/л - подешевшав газ у харківській мережі U.GO, найменше - на 0,09 грн/л - у "БРСМ-Нафта". В інших мережах середнього і нижнього цінового діапазону ціна на газ знизилася на 0,10-0,75 грн/л. Про це повідомляє Консалтингова група "А-95", посилаючись на дані власного моніторингу.

  "Авантаж" за тиждень зменшив ціну на 0,7 грн/л, і повернув собі статус утримувача найменших цін з 24,75 грн/л на стелі.

  Різниця між вартістю ресурсу в мережах преміум- і дискаунт-сегмента за тиждень зросла на 0,40 грн/л і на 20 травня становить 2,88 грн/л.

  Зі слів роздрібних операторів, середня чиста маржа на АЗС коливається у проміжку 1,5-2 грн/л, що загалом є непоганим показником.

  "Утім, на тлі хронічно слабкої реалізації загальна картина виглядає вже не так привабливо. При цьому всі очікують, що після підсилення мобілізації військовозобов'язаних вдарить по продажах з новою силою", - повідомили в Консалтинговій групі.

  У Консалтинговій групі також зазначили, що більш активному зниженню вартості газу сприяє збереження нисхідної динаміки на гуртовому ринку.

  Так, за минулий тиждень середня дрібногуртова ціна на ресурс знизилася на 950 грн/т (0,51 грн/л), до 38 980 грн/т (21,05 грн/л) за умови постачання FCA.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми