Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

В Україні побудуть сотні нових електостанцій

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: електростанції

  Україна має перебудувати свою енергетичну систему, аби децентралізувати її і ввести відновлювальні джерела енергії. Для цього в країні планують побудувати до 200 нових електростанцій середньої та малої потужності.

  6388_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)

  Як заявили в НЕК "Укренерго", це має надати енергосистемі стійкості до російських атак, оскільки у більшу кількістю електростанцій ворогові буде важче влучити. Аби мати результат, розподілена генерація має замінити централізовану протягом наступних трьох років.

  Крім енергетичної безпеки, це зробить енергосистему значно гнучкішою. Про це, як повідомляє Telegraf, зазначив голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький.

  "Атомна енергетика залишиться основою української генерації. Але будуть розвиватися відновлювальні джерела енергії – сонячні та вітрові електростанції, тому що вони дешевші за всі інші. Сподіваюся дуже, що буде розвиватися гідроенергетика, бо це конкурентна перевага будь-якої енергосистеми. Це завжди значить, що електроенергія буде дешевшою, і є гнучкість у системі, необхідна для балансування", – зазначив він.

  Кудрицький зауважив, що в Україні вже запущено низку енергетичних проєктів, причому ставка робиться саме на встановлення систем накопичення енергії. Нині для України це є пріоритетом: за час повномасштабного російського вторгнення було погоджено приєднання до національної енергосистеми приватних накопичувальних установок на 1,2 ГВт.

  "Щоб цей процес пішов швидше, нам потрібні гроші приватних інвесторів. Потрібно створити для них відповідні умови на українському ринку електроенергії, щоб ті інвестиції, які вони будуть вкладати в нашу енергетику, були окупними. І інвесторам були зрозумілі правила гри на вітчизняному ринку", – зазначив голова "Укренерго".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми