Бензин та енергетика Автор: dmytro.bobritsky Друкувати Коментарів: 2

Ахметов покарає російське підприємство за борги

 • Джерело: delo.ua.  → Ключові теги: Рінат Ахметов, Енергетика

  З понеділка, 28-го жовтня, машинобудівний завод" Енергомашспецсталь" (ЕМСС) можуть обмежити в енергопостачанні.


  ahme.jpg

  У п'ятницю, 25 жовтня, енергопостачальна компанія ТОВ "Сервіс- Інвест", що входить до складу енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова, заявила, що має намір обмежити енергопостачання ПАТ "Енергомашспецсталь" ( Краматорськ Донецька обл. ), що входить до складу російського "Атоменергомашу", через борги, - повідомила прес -служба ДТЕК.

  У компанії відзначають, що заборгованість заводу за спожиту електроенергію накопичувалася протягом останніх двох років, і на 21-е жовтня поточного року склала 62,5 млн грн.

  Читайте також: Ахметов скуповує акції "Енергопроекту"

  "Тільки з початку 2013 року, борг підприємства перед енергокомпанією збільшився майже в два рази", - йдеться в повідомленні ДТЕК.

  При цьому в компанії відзначають, що підприємство є фінансово спроможним, і при цьому рівень оплати за електроенергію ЕМСС за дев'ять місяців 2013 склав 71 %.

  У відповідь в суботу прес-служба "Енергомашспецталь" поширила заяву, що до 1 січня 2014 року підприємство розрахується за електроенергію спожиту у 2013 році.

  "Заборгованість за спожиту електроенергію існує. Однак за нашими даними на 1 листопада поточного вона складе близько 49 млн гривень , що істотно менше раніше озвученої у ЗМІ суми", - наголошується в повідомленні ЕМСС .

  Згідно з річним звітом "Енергомашспецсталь" за МСФЗ, в 2012 році її чистий дохід склав 1 млрд 205,3 млн грн, чистий прибуток - 0,54 млн грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.

Коментарі


 • Себя пусть накажет, тоже мне каратель выискался! И так уже отношения с Россией хуже некуда, а Ахметов того и гляди своё фе невпопад выскажет. Ему бояться нечего, он в любой момент в Европу сбежит со своими миллиардам, а людям тут жить и расхлёбывать!


 • Мало ему отключений для населения, он и заводы угробить пытается. Ничего, что возможные убытки на порядок выше будут, чем долги ДТЭК? И что пострадают прежде всего простые люди из-за недополучения бюджетом средств! Как говорят коммуняки, олигархи на то и олигархи, чтобы свои прибыли увеличивать, а не страну развивать. Пока они у власти, о развитии думать нечего.

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми