Бензин та енергетика Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

Азаров вигнав росіян і покликав французів

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Азаров, шельф, розробка, газ, Росія, Франція

  Український уряд розірвав угоди з російською компанією "Лукойл" на спільну розробку родовищ Суботинське, Одеське і Безіменне на шельфі Чорного моря. Натомість розробкою займеться французька компанія Electricite de France


  shelf.jpg

  Згідно з постановою, Кабмін скасував як нереалізоване розпорядження №2361 від 20 грудня 2010 року, в якому погоджувався з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості на укладення договору між компаніями "Чорноморнафтогаз" і "Лукойл" на розробку зазначених родовищ.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд схвалив кодекс по добутку сланцевого газу

  Згідно з розпорядженням №2361 частка "Чорноморнафтогазу" повинна була становити не менше 50%, його внеском мала бути оцінка запасів нафти, природного газу цих родовищ.

  Внеском "Лукойлу" повинні були стати фінансові ресурси, технології та обладнання, необхідні для розробки родовищ.

  Нагадаємо, також 17 жовтня Кабмін прийняв розпорядження №825 "Про укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах площ Абіха і Кавказька, ділянки Маячна і структури Суботіна".

  Натомість, уряд підтримав пропозиції щодо укладення угоди щодо цих площ між державою Україна та компанією ENI, компанією Electricite de France, товариством з обмеженою відповідальністю "Води України" і "Державним акціонерним товариством "Чорноморнафтогаз".

  "Чорноморнафтогаз" вже розробляє Одеське і Безіменне родовище самостійно, розробка Суботинського родовища поки відкладена.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми