Бензин та енергетика Автор: profi Друкувати

"Нафтогаз" опинився на межі "життя і смерті"

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Нафтогаз, борги, Мінфін

  10 жовтня закінчується термін, до якого держателі п'ятирічних єврооблігацій НАК "Нафтогазу" мають отримати купонний платіж.


  szszzzsz988tti.jpg

  "Згідно з повідомленням, термін виплати за цими паперами настав 30 вересня, ще 10 днів дано на допустиму відстрочку платежу (т.зв. grace period). У НАК "Нафтогаз" відзвітували, що провели платіж ще 1 жовтня. Але до 19.00 8 жовтня на рахунки власників облігацій ці гроші так і не надійшли.

  Якщо проблема не буде вирішена протягом наступних двох діб, платити по боргах "Нафтогазу" доведеться Мінфіну, але це може включити механізм погашення всієї позики НАКу на загальну суму в 1,7 млрд доларів (разом з купонними платежами).

  Згідно з проспектом емісії євробондів, кошти на обслуговування і погашення цієї позики "Нафтогаз" перераховує на рахунок в американському Bank of New York - він є платіжним агентом НАКу.

  Якщо за борг "Нафтогазу" заплатить Мінфін, у власників євробондів "Нафтогазу" виникає право зібрати 25% голосів і протягом 30 днів зажадати до погашення весь випуск єврооблігацій. З урахуванням купонних платежів це - 1,7 млрд доларів.

  Читайте також: "Прокуратура "розквитається" з боржниками "Нафтогазу" ".

  Якщо вирішити проблему на цьому рівні не вдасться, платити по боргах "Нафтогазу" буде Міністерство фінансів. Якщо власники даного випуску єврооблігацій не отримають купонний платіж , в силу вступить норма про те, що ця позика прогарантувана державою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми