Бензин та енергетика Автор: profi Друкувати

"Нафтогаз" опинився на межі "життя і смерті"

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Нафтогаз, борги, Мінфін

  10 жовтня закінчується термін, до якого держателі п'ятирічних єврооблігацій НАК "Нафтогазу" мають отримати купонний платіж.


  szszzzsz988tti.jpg

  "Згідно з повідомленням, термін виплати за цими паперами настав 30 вересня, ще 10 днів дано на допустиму відстрочку платежу (т.зв. grace period). У НАК "Нафтогаз" відзвітували, що провели платіж ще 1 жовтня. Але до 19.00 8 жовтня на рахунки власників облігацій ці гроші так і не надійшли.

  Якщо проблема не буде вирішена протягом наступних двох діб, платити по боргах "Нафтогазу" доведеться Мінфіну, але це може включити механізм погашення всієї позики НАКу на загальну суму в 1,7 млрд доларів (разом з купонними платежами).

  Згідно з проспектом емісії євробондів, кошти на обслуговування і погашення цієї позики "Нафтогаз" перераховує на рахунок в американському Bank of New York - він є платіжним агентом НАКу.

  Якщо за борг "Нафтогазу" заплатить Мінфін, у власників євробондів "Нафтогазу" виникає право зібрати 25% голосів і протягом 30 днів зажадати до погашення весь випуск єврооблігацій. З урахуванням купонних платежів це - 1,7 млрд доларів.

  Читайте також: "Прокуратура "розквитається" з боржниками "Нафтогазу" ".

  Якщо вирішити проблему на цьому рівні не вдасться, платити по боргах "Нафтогазу" буде Міністерство фінансів. Якщо власники даного випуску єврооблігацій не отримають купонний платіж , в силу вступить норма про те, що ця позика прогарантувана державою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми