Бензин та енергетика, Індустрія та великий бізнес Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

Науковці говорять про реальні підстави енергонезалежності України

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: сланцевий газ, Україна, дослідження

  Український науково-дослідний інститут Науканафтогаз оцінює, що технічно сланцевого газу, в Україні можна добути в розмірі 22 трлн куб м.


  5_5.jpg

  Як повідомив завідувач Центру нефтегазогеологіческого досліджень підприємства НАК Нафтогаз України Сергій Вакарчук , Науканафтогаз, за завданням держмонополії, провів дослідження перспектив освоєння скупчень сланцевого газу в Україні.

  За його словами, насамперед дослідженням були охоплені нафтогазоносні регіони України - Західний, Південний та Східний - як найбільш вивчені.

  "Таким чином, загальні видобувні ресурси сланцевого газу Східного, Південного та Західного регіонів оцінюються в 22 трлн куб м. У тому числі Східного регіону - 14,3 трлн куб м, Західного - 3,4 трлн куб м, Південного - 4300000000000 куб м", - сказав Вакарчук.

  Нагадаємо, що компанія Royal Dutch Shell закінчила буріння першої розвідувальної свердловини Біляївська - 400 на Павлівсько - Світловській ліцензійній ділянці (Первомайський район , Харківська область), підтвердивши наявність там газових запасів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми