Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: profi Друкувати

Ще одні торговці електроенергією хочуть підняття тарифів для населення

 • .  → Ключові теги: електроенергія, тарифи

  Ціни на електроенергію для промисловості значно перевищують тарифи для населення, тобто відбувається перехресне субсидування, яке потрібно ліквідувати.


  Про це сказала виконавчий директор "AES Україна" Альфія Джумаєва під час третьої щорічної конференції Адама Сміта "Український енергетичний форум".

  Джумаєва впевнена, що українці повинні платити за електроенергію значно більше.

  “За нашими розрахунками, для того, щоб прибрати повністю кроссубсидування, тариф повинен зрости десь на 190 гривень", - вважає вона.

  Також її дивує, коли преса неадектватно реагує на заяви про необхідність підвищення цін на електрику.

  "Ви знаєте, мене здивувала реакція преси, коли Тимченко (директор ДТЕК Ахметова – "ЕП") сказав про те, що населення оплачує 30%. Але це об'єктивна реальність", - наголосила Джумаєва.

  Ліквідація перехресного субсидування та підвищення тарифів на струм для населення, на її думку, необхідні для реконструкції енергетичної інфраструктури.

  Так, за оцінкою Джумаєвої, в Україні потрібно реконструювати 40% розподільних електричних мереж, на що буде потрібно близько 134 млрд гривень.

  При цьому вона зазначила, що в 2011 році на реконструкцію електромереж було витрачено лише 3,7 млрд гривень, тобто близько 1% від усієї потреби вкладень.

  Як відомо, "AES Україна" є посередником із торгівлі струмом в Україні.

  Їй належать "Київобленерго" та "Рівнеобленерго", які експлуатують електромережі Київської та Рівненської областей.

  Економічна правда  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми