Державні закупівлі, Новини Автор: admin Друкувати

Де знайти державні тендери

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: державні тендери

  Йде третій рік як в Україні ввели систему систему державних публічних закупівель ProZorro. За допомогою неї стало можливим не лише брати участь у практично будь-яких тендерах, але й полегшилась їхня організація. Як саме? В інтернеті таких майданчиків безліч і кожен пропонує свої переваги. Найбільшим та найзручнішим каталогом вважається https://smarttender.biz/publichni-zakupivli-prozorro/. Тут присутній зручний поділ за цінами та регіоном, що дуже полегшує пошук. Також ви можете занести у кошик цікаві теми, до яких хочете повернутись пізніше. На сайті є регламент торгів, відповіді на часті питання та замовлення дзвінків.

  державні тендери

  Слоганом реформи став вислів "Всі бачать все". Тобто кожен етап закупівлі є повністю відкритим. Плюс самих процедур стало менше - три замість п'яти. Як і раніше, предмету торгів присвоюється свій унікальний номер із семи цифр, за котрим дізнаються всі деталі онлайн. Повну інформацію про організатора теж можна отримати в зазначеному місці. Ви можете сортувати підприємства за розміром, оцінками учасниками та іншими критеріями.

  Якщо ви займаєтесь у певній галузі, то дуже корисною буде графа "Категорія". Усі закупівлі діляться за схожістю, а помилки виправляють на місці. Наприклад, пігулки від кашлю йдуть в розділ "Фармацевтична продукція", індекс котрої - 33600000-6. На рівні допорогових закупівель без цього не обійтись, хоча існують й інші форми торгів.

  Варто додати, що замовник одразу вказує бюджет закупівлі та крок зниження ставки - усе в гривнях з ПДВ. На головній сторінці каталогу ви будете бачити статус торгів. Вказується і час подачі заявки, дні розгляду та тип конкурентної процедури.

  Окрім активних пропозицій ви маєте можливість ознайомитись із планами компаній на місяці уперед. Це дозволить ідеально підготувати заявку та зважити всі "за" і "проти". Навіть самі оригінали договорів присутні в системі.

  У вас є право отримати вичерпні поради для замовників чи учасників. Скажемо, ви не до кінця розумієте різницю між конкурсом та аукціоном. Там пояснять, що при першому предметом угоди, як правило, є технічно складним - будівельні чи проектні роботи. І тому враховуватись можуть кваліфікація виконавця, його досвід та інше. Аукціонний ж варіант передбачає єдиним критерієм лише вартість. При цьому кожен учасник має право міняти (читай знижувати) свою ставку протягом деякого часу. А запит цін залишається прозорим.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми