Державні закупівлі Автор: admin Друкувати Коментарів: 1

Вищий спецсуд матиме новий офіс з тренажерами і кімнатою для релаксу

 • .  → Ключові теги: судді, держзакупівлі, наші гроші

  8164_1.jpgВищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ 12 жовтня за результатами тендеру уклав угоду з ДП "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування" на розроблення проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівель під приміщення суду. Вартість угоди склала 8,72 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".


  Для суду буде реконструювано будівлі 57, 58, 59 військового містечка №127 по вул. Дегтярівській, 28а, у м. Києві (Лук’янівка). Раніше там знаходилось автомобільне управління Міністерства оборони.

  Передбачено, що для розміщення голови суду Леоніда Фесенка (екс-нардеп з Партії регіонів, виходець з Луганської обл.) буде виділено окремий блок на 4-му поверсі: кабінет, приймальна, кімната відпочинку, санвузол, кімната охорони. Кожному з трьох заступників голови суду і керівнику апарату буде виділено кабінет, приймальну, кімнату відпочинку при кабінеті, санвузол. Простим суддям ВССУ передбачені кабінети площею не менше 14 м2.

  Медпункт матиме три кімнати, в тому числі кімнату для соціально-психологічної реабілітації (розвантаження) виконану в ніжно-зеленому та ніжно-блакитному кольорах. Тренажерний зал розташують на одному з підвальних або технічних поверхів будівель.

  Також передбачено зал для міжнародних зустрічей з розрахунку на 12-14 осіб за круглим столом, музей ВССУ, саll – центр, їдальню в окремій прибудові з розбивкою на зони для приймання їжі суддів, керівництва та працівників апарату суду. Управління інформаційного забезпечення матиме власну фотостудію і типографію (весь опис майбутнього офісу тут).

  Загальна площа будівель комплексу зараз становить 15 264 м2, після реконструкції має бути 29 835 м2 в будинках висотою від 2 до 6 поверхів. Штатна чисельність працівників ВССУ – 580 чол., з них суддів – 120 чол. (у тому числі керівного складу – 4 чол.), працівників апарату – 460 чол. З загальної чисельності суддів – судді судової палати у цивільних справах – 70 суддів, кримінальних справах – 50 суддів. Середні показники кількості відвідувань ВССУ через приймальню громадян за: рік – 21336 чол.; місяць – 1778 чол.; тиждень – 425 чол.; день – 85 чол. Охорону нестимуть не менше 35 військовослужбовців.

  Кабінет міністрів передав ці споруду Вищому спецсуду розпорядженням № 470-р від 6 червня 2012 року, водночас скасувавши своє попереднє рішення від 10 листопада 2010 року про передачу спецсуду будівлі по вул. Пилипа Орлика, 4 і 4а, в яких раніше розміщувався Верховний Суд України.

  Нагадаємо, Вищий господарський суд України вирішив замовити проектну документацію для будівництва нового офісу в Печерському районі Києва на 2000 осіб. Очікувана вартість проектних робіт становить близько 25 млн грн.

  В тендері Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ брали участь чотири проектні установи. Дві з них пропонували виконати роботи дешевше від переможця: Донецьке ТОВ "Інститут "Стройремпроект" – за 3,24 млн грн., київське ПАТ "Гіпроцивільпромбуд" – за 7,45 млн грн.

  Обидві заявки були відхилені. Обом компаніям було інкриміновано неподання інформації про фінансові результати за 2011 рік, хоча фірми подали дані про перше півріччя цього року. Також київська компанія подала кілька прострочених довідок від державних органів, невірно оформила конверт, в якому подавалась конкурсна пропозиція, тощо.

  Донецькій фірмі також виставили претензію щодо невідповідності її заявки умовам торгів. Інститут "Стройремпроект" пропонував виконати ескізний проект впродовж трьох місяців після укладення угоди, робочу документацію – протягом півроку. Однак це не відповідало вимогам суду, який хотів аби ескізний проект був наданий вже в жовтні, тобто протягом трьох тижнів після підписання угоди, а робочу документацію – листопаді. Тобто на проектні роботи відводилось не більше півтора місяців.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...

Коментарі


 • У шахтеров, металлургов,да и на многих заводах приличных душевых нет, моются как в 60-х из лейки с потолка стоя на кафеле с дыркой в полу, а тут тренажеры,комнаты для релаксации на рабочем месте. Не жирнова то ли будет для тружеников умственного труда?

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми