Асоціація з ЄС Автор: RomanK Друкувати

Країни Європи закрили двері перед Україною - журналіст

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: ЄС

  У своїй статті для «Заради Свобода» відомий український журналіст Віталій Портников зазначив, що запропонована Німеччиною нова модель співпраці України та ЄС свідчить про використання Європою рецепта закритих дверей щодо Києва.

  5380_864.jpg (38.55 Kb)

  «Євросоюз повинен думати не про тих чи інших штучних підходах співпраці з тими, хто зацікавлений в інтеграції в ЄС, а думати про прискорення самої інтеграції. Прагнення великої європейської країни - такий, як Україна - стати членом ЄС після того, як дане геополітичне об'єднання вирішила покинути ще одна велика європейська країна - Великобританія - є самим справжнім подарунком для ЄС, великої української послугою», - додав він. Журналіст стверджує, що нинішня самовпевненість політичних діячів Європи серйозно вплине на майбутнє Євросоюзу.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бензин та дизель продовжують дорожчати

  «Часом складається враження, що в Брюсселі чи Берліні просто не бачать, що відбувається навколо Європи і в самому ЄС. Можливо, вони не помічають успіхів євроскептиків в «старій» Європі, ревізії європейських цінностей в «новій», - вважає експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми