Асоціація з ЄС, Продукти харчування Автор: RomanK Друкувати

Україна вичерпала медові та сокові квоти ЄС

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: Асоціація з ЄС

  Заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк повідомив, що Україна за станом на 11 січня 2018 року вичерпала експортну квоту на поставку меду, виноградного і яблучного в ЄС.

  87_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)


  Про це Мартинюк написав в Facebook.

  "На календарі - 11 січня, а 100% експортної квоти на поставку меду в ЄС вже вибрано, навіть з урахуванням того, що в минулому році її обсяг був збільшений", - повідомляє він.

  "Також за першу декаду року повністю використано квоту на експорт виноградного і яблучного соку (14000 тонн) і істотний відсоток використання (до 25%) в категоріях продукції птахівництва", - додав Мартинюк.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Bloomberg оновив рейтинг найбагатших людей світу

  За словами Мартинюка, українські поставки меду в ЄС не зупиняться через вичерпання експортної квоти, а тривати на загальних підставах. Він також додав, що український мед є конкурентним на європейському ринку навіть без експортних квот.

  "В Україні налічується близько 400 000 бджолярів, які сумарно виробляють в середньому 70 тис тонн меду в рік, що є найвищим показником в Європі. Майже 57 тис тонн, або 80% всього українського меду експортується - в основному, в Європейський союз. Потенціал виробництва, виходячи з посівів рослин - до 140 000 тон меду на рік, вдвічі більше поточних обсягів ", - повідомляє Мартинюк.

   Як повідомлялося, за даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO), за дев'ять місяців 2017 року Україна експортувала 46 200 тонн меду вартістю $ 86,9 млн. Це рекордний обсяг у порівнянні з аналогічним періодом минулих років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми