Асоціація з ЄС, Продукти харчування Автор: RomanK Друкувати

Україна вичерпала медові та сокові квоти ЄС

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: Асоціація з ЄС

  Заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк повідомив, що Україна за станом на 11 січня 2018 року вичерпала експортну квоту на поставку меду, виноградного і яблучного в ЄС.

  87_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)

  Про це Мартинюк написав в Facebook.

  "На календарі - 11 січня, а 100% експортної квоти на поставку меду в ЄС вже вибрано, навіть з урахуванням того, що в минулому році її обсяг був збільшений", - повідомляє він.

  "Також за першу декаду року повністю використано квоту на експорт виноградного і яблучного соку (14000 тонн) і істотний відсоток використання (до 25%) в категоріях продукції птахівництва", - додав Мартинюк.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Bloomberg оновив рейтинг найбагатших людей світу

  За словами Мартинюка, українські поставки меду в ЄС не зупиняться через вичерпання експортної квоти, а тривати на загальних підставах. Він також додав, що український мед є конкурентним на європейському ринку навіть без експортних квот.

  "В Україні налічується близько 400 000 бджолярів, які сумарно виробляють в середньому 70 тис тонн меду в рік, що є найвищим показником в Європі. Майже 57 тис тонн, або 80% всього українського меду експортується - в основному, в Європейський союз. Потенціал виробництва, виходячи з посівів рослин - до 140 000 тон меду на рік, вдвічі більше поточних обсягів ", - повідомляє Мартинюк.

   Як повідомлялося, за даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO), за дев'ять місяців 2017 року Україна експортувала 46 200 тонн меду вартістю $ 86,9 млн. Це рекордний обсяг у порівнянні з аналогічним періодом минулих років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми