Асоціація з ЄС, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Названо головного торгового партнера України в ЄС

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: торгівля

  Європейська країна інвестувала в українські підприємства 1,8 млрд доларів.

  0066_864.jpg (38.55 Kb)


  Німеччина стала найбільшим торговим партнером України в Європейському Союзі. Такі дані станом на 1 жовтня опублікувало Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України.

  Так, за дев'ять місяців 2017 року, за даними відомства, двостороння торгівля між Україною і Німеччиною зросла на 27%, до 6 млрд доларів. При цьому експорт до Німеччини зріс на 16,2% – до 1,6 млрд доларів. Імпорт збільшився значніше – на 31,6%, до 4,3 млрд доларів.

  Загалом, за даними Держстату, експорт української продукції до країн Європейського Союзу зріс на 30,4%. Імпорт товарів з ЄС збільшився на 22,8%.

  Найпопулярнішими експортними товарами стали електричні машини, насіння і плоди олійних рослин, руда, деревина і вироби з металів.

  Крім того, станом на 1 жовтня Німеччина інвестувала в Україну 1,8 млрд доларів, з яких 1,1 млрд доларів було вкладено в промисловість. Найпопулярнішим напрямком для німецьких інвестицій в Україну стало виробництво автозапчастин та комплектуючих.

  Нагадаємо, угоду про вільну торгівлю між Україною та ЄС передбачає низку квот на експорт продуктів. Квоти для України збільшуються щорічно, проте 2018 року ліміти за деякими товарами були вичерпані за 12 днів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми