Асоціація з ЄС, Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Україна нарощує експорт аграрної продукції в країни Євросоюзу

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: сільське господарство

  Українська аграрна продукція користується великим попитом в Нідерландах. Однак її імпортують і інші країни Євросоюзу.

  5913_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Міністерство продовольства і аграрної політики, в період з січня по травень поточного року експорт аграрної продукції в європейські держави збільшився на 13 мільйонів доларів або на 0,6 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

  Найбільшу питому вагу в структурі експорту за перші місяці цього року займають зернові злаки - експорт на суму майже 862 млн доларів; соняшникова олія - ​​465,8 млн доларів; залишки і відходи харчової промисловості - 220 млн доларів; насіння олійних культур - 211,5 млн доларів; м'ясо птиці і субпродукти - 100,5 млн доларів.

  За словами заступника міністра аграрної політики з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевой, на ринках Євросоюзу зріс продаж нішевих і перероблених сільськогосподарських продуктів - кондитерських виробів з цукру, соків, бобових сушених овочів, шоколаду, яєць і яєчних жовтків. Основними імпортерами української аграрної продукції залишаються Нідерланди, Італія, Іспанія, Німеччина, Польща і Франція.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми