Асоціація з ЄС Автор: RomanK Друкувати

Зеленський затвердив митний безвіз з ЄС

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: безвіз, ЄС

  Президент Зеленський підписав ухвалений Верховною Радою закон "Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи".

  4733_864.jpg (38.55 Kb)


  Законопроект розроблений на виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Він запроваджує в українському законодавстві положення Конвенції про процедуру спільного транзиту, передають у Міністерстві фінансів.

  Конвенція про процедуру спільного транзиту об'єднує 35 країн європейського регіону. Сюди входять члени ЄС, члени Європейської асоціації вільної торгівлі, Туреччина, Македонія та Сербія. Вони запровадили єдині для всіх договірних сторін правила декларування та контролю за транзитними переміщеннями товарів із використанням спільного ІТ-продукту.

  "NCTS – це ІТ-продукт, який дає можливість налагодити обмін інформацією про етапи митного оформлення товарів із використанням електронних повідомлень у режимі реального часу та підвищити ефективність використання системи аналізу ризиків", - пояснили у Мінфіні.

  Приєднання до Конвенції дозволить Україні запровадити обмін митною інформацією з 35 країнами у режимі реального часу, отримувати інформацію для переміщення товарів транзитом, запровадити спеціальні транзитні спрощення, використовувати єдину митну декларацію для переміщення товарів від країни-відправлення до країни-призначення через треті країни за спільними правилами.

  Лише після цього Україна зможе отримати офіційне запрошення приєднатися до Конвенції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми